kutu-oyunlari-01

HAKKIMIZDA

Da Vinci Board Game Cafe, geniş oyun kütüphanesini deneyimli oyunculara ve kutu oyunlarına ilgi duyan tüm Ankaralı oyun severlere sunuyor.

Kafemizde bir yandan dünya çapında popüler olan oyunları oynama fırsatı bulurken bir yandan da menümüzdeki lezzetli yiyecek ve içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Kütüphanemizde 400 kadar oyun ve ek paketlerle birlikte 450’den fazla seçenek bulunmaktadır. Günlük kütüphane kullanım ücretimiz karşılığında bu geniş koleksiyonun keyfine sınırsızca varabilirsiniz!

Hiç oyun oynamadıysanız dahi kafemizin deneyimli personellerinin yardımıyla istediğiniz oyunu öğrenebilir, dilediğiniz kriterler doğrultusunda oyun tavsiyeleri de alabilirsiniz.

Ayrıca kafemizde satışı yapılmakta olan, NeoTroy oyunları başta olmak üzere birçok kutu oyunuyla eğlenceyi evinize de taşıyabilirsiniz!

BİZ KİMİZ?

Kutu oyunu oynamayı seven ve bu hobinin Türkiye’de tanınması ve yayılması için neler yapabiliriz diye düşünen bir ekip olarak yola çıktık

kutu-oyunlari-03
kutu-oyunlari-02

MİSYONUMUZ

“Yaşlandığımız için oyun oynamayı bırakmayız; oyun oynamayı bıraktığımız için yaşlanırız.” Bernard Shaw

Kutu Oyunları ile yetişkinler için sosyal ve kaliteli zaman geçirme imkanı bulabilecekleri sıcak ve dost canlısı bir topluluk oluşturmak.

kutu-oyunlari-04